Oferujemy w sprzedaży cargobike naszej marki - FlexiCargoBike! - Produkt POLSKI!

Drodzy klienci zainteresowani naszą oferta! W związku z Pandemią C19, nieznanymi cenami energii i surowców oraz podatków w Nowym nieŁadzie oraz z wziąku działaniami wojennymi na terytorium ZSRR, zostaliśmy zmuszeni do wstrzymania produkcji naszych rowerów cargo. Bardzo przepraszamy i prosimy śledzić sytuację geopolityczną a szczegółowe zapytania prosimy kierować  na info@flexicargobike.pl.


Nasza oferta dla firm, rodzin, wędkarzy, działkowiczów, emerytów i dziadków opiekującymi się wnukami:

1. Model Cargo Bike MALUCH II: od 7700PLN z VAT (Fot.3)

2. Model na 2017 Cargo Bike MALUCH ECONOM: od 6900PLN z VAT. - (Fot.1)


3.Model CITY_MALUCH-I: od 7700PLN z VAT  (Fot.6)*

Nasz "MALUCH" został zaprojektowany dla pań. Głownie z myślą o tych, które są mamami opiekującymi się dziećmi. "MALUSZEK" nie jest ani za duży ani za ciężki, dlatego nawet niskie i drobne osoby bez problemu mogą nim jeździć. Podjedziesz nim każdym podjazdem i bez większych problemów wymanewrujesz nim na niewielkiej przestrzeni. Wjedzie nawet do dwu metrowej windy. Jego olbrzymie atuty to specjalna nierdzewna kierownica z uchwytami piankowymi, dużo lepsza niż zwykłe kierownice rowerowe w innych rowerach cargo oraz siedmiobiegowa przekładnia zamknięta w tylnej piaście z hamulcem torpedo marki Shimano NEXUS-7 - jedyna w swojej klasie. Wszystko to powoduje, że mamy i ich dzieci lubią jeździć naszymi cargo "bajkami": matkatylkojedna.pl

4.Moodel CITY_ONE: od 9900PLN** z VAT- odlicz podatek VAT od kosztów roweru cargo a zobaczysz jak szybko zwraca się ta inwestycja (Fot.5)

5.Nasza oferta osób zajmujących się handlem mobilnym lub rozwożeniem towarów do stref wyłączonych z ruchu - riksza mobila, cargobike model MALUCH-GASTRO na kołach 20" z przodu w obejmie, z tylną piastą Shimano NEXUS-7: od 10500PLN z VAT- oferta dla modeli bez elementów ruchomych jak drzwi, prowadnic czy daszku (fot.2) i bez konstrukcji modułowej (elementy metalowe są spawane do dolnej ramy skrzyni, przykrecane/modułowe elementy wyceniamy ekstra)

6.MALUCH-FACTORY-I - cena od10800PLN z VAT dla rowerów z 3biegowymi piastami z torpedo lub wolnobiegiem 7 rzędowym (Fot.4)

7.CITY-ONE-ICE-BIKE na kołach 24" montowanych jednostronnie na pólosi z hamulcami tarczowymi i z tylną piastą Shimano NEXUS-7- cena od 11000PLN z VAT  - cena nie obejmuje lodówki.


8.Namiocik z pałąkami i workiem na model MALUCH City/COUNTRY - 1500PLN z VAT. Namiot uszyty z tkaniny wysokiej jakości. Użyta folia do okienek zachowuje swoją elastyczność w przedziale temeraturowym -20 do +70 stopni Celcjusza. Elementy są mocowane do pałąków za pomocą rzepów a elementy łączone są zamkami dwukierunkowymi.

UWAGA: Namioty szyjemy na życzenie

Realizujemy indywidualne projekty nietypowych rowerów cargo i gastro-bikes!

Ceny nie zawierają transportu do siedziby zamawiającego!

Zapytania i zamówienia prosimy kierować na email: info@flexicargobike.pl

UWAGA: Sprzedaż rowerów cargo, riksz, projektów nietypowych i indywidualnych realizujemy tylko poprez zamówienia, których realizacja zależy od bieżących możliwości produkcyjnych. Minimalny czas oczekiwania to ok. 3-4tygodni na standardowe rozwiązania, na nietypowe rozwiązanie potrzebujemy więcej czasu.

* wersja podstawowa obejmuje rame pomalowana na czarno
**cena obejmuje zabezpieczenie górnych krawędzi skrzyni farba ftalową


UWAGA: istnieje możliwość dofinansowania zakupu naszego roweru cargo przez MOPR/MOPS ale w każdym regionie Polski warunki są inne więc trzeba się indywidualnie dopytatywać we własnym urzędzie gminy/miasta.Zastosowane podzespoły i najwyższej jakości elementy konstrukcyjne sprawiają, ze nasz rower jest trwały i wytrzymały, zdolny bezpiecznie przewozić ludzi i towary!

Polecamy nasze rowery towarowe rodzinom z dziećmi, emerytom, rencistom, działkowiczom, wędkarzom, firmom kurierskim, dostawcom "cateringu", "pizzy" i innych produktów spożywczych - podjedziesz po każda klatkę bloku, pod przedszkole, szkołe, przychodnie, żłobek, market. Na krótkich dystansach i w miastach rower dostawczy jest efektywniejszy i kilkanaście razy tańszy od auta - nie wymaga obowiązkowych płatnych przeglądów, wymiany oleju, ubezieczenia OC, tankowania i prawa jazdy! Większość czynności serwisowych wykonasz sam!

Każdy, kto często potrzebuje przewozić większe ładunki np. na działkę ogrodowa, robić zakupy rodzinne w markecie, jeździć z dziećmi do przedszkola/szkoły czy nawet matki opiekujące się małymi dziećmi (nawet małe dziecko w nosidełku można zabrać na przejażdżkę) powinien rozważyć zakup naszego rowera transportowego.                                  
                                   Fot.1. MALUCH-COUNTRY ECONOM                                                              Fot.2. MALUCH-GASTRO

Fot. MALUCH-COUNTRY ECONOM
RIKSZA MALUCH-GASTRO
Fot.3. CITY_MALUCH II
Fot.4.Maluch-FACTORY-I
Fot.5. CITY_ONE                                                                                                                   Fot.6. CITY_MALUCH I
Copyright 2014-2022 FlexiCargoBike.pl v.1.7