Witamy u producenta riksz, rowerów transportowych FlexiCargoBike.pl Rower cargo to nie wydatek - to inwestycja!


FlexiCargoBike - zdrowa porcja ruchu każdego dnia!

Jazda rowerem, zaraz po chodzeniu i bieganiu, jest najbardziej naturalną formą poruszania się człowieka. Dostarcza mu wiele przyjemności i radości ponieważ w czasie umiarkowanego wysiłku, potrzebnego naszemu organizmowi, wydzielają się hormony szczęścia - endorfiny - co sprawia, że ci którzy polubili jazdę rowerem nie mogą bez niej żyć! Radość z jazdy rowerem jest tym większa jeśli możemy to robić z naszymi bliskimi a w szczególności z naszymi dziećmi, które wręcz instynktownie lubią i uczą się jazdy rowerem.

Niepowtarzalną formą spędzania wspólnego czasu z naszymi pociechami jest rower transportowy, zwany w Europie cargobike, który wciąż w Polsce jest mało znany.

Rower cargo, zwany czasami też rikszą transportową, służy nie tylko do transportu towarów ale może również przewozić dzieci i dorosłych jednoczenie zapewniając bezpieczniejszą podróż w porównaniu ze zwykłym rowerem jednośladowym, ponieważ dzieci zawsze są widoczne dla rowerzysty więc może on ciągle kontrolować co się dzieje z nimi w skrzyni roweru.

Ponadto nasze cargo wyposażone jest w pasy (3 punktowe), które dodatkowo zabezpiecza dzieci przed ewentualnym intensywnym hamowaniem oraz kontrolują nieprzewidywalne zachowanie dziecka. Dodatkowo nasz cargobike posiada stabilizator skrętu, który jest niezbędny w przypadku relatywnie szybkiej jazdy z dużym ładunkiem czy w momencie skrętu, gdy musimy kierować jedną ręką a drugą sygnalizujemy innym uczestnikom ruchu drogowego zmianę kierunku jazdy.

Takie dodatkowe wyposażenie naszego roweru cargo  oraz jego specjalna konstrukcja zapewnia użytkownikom dużo większe bezpieczeństwo niż zwykły rower jednośladowy przewożący 2 lub 3 osoby a dodatkowo mamy możliwość bezpiecznego i taniego przewozu różnych towarów o masie nawet do 100kg.
Copyright 2014-2022 FlexiCargoBike.pl v.1.7